Enrique Iglesias

14. ledna 2009 v 19:54 | Werunk_A_

Enrigue Iglesias


Datum narození:8.5.1975
Místo narození:Madrid(Španělsko)

ŽIVOTOPIS

Enrigue se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho 3 let.V 8 letech se mladý Enrigue přestěhoval do Miami za svým otcem.Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů,přesto Enrigue nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení.Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstenníci nijak výjimečným životem.

Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu.Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrigue Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky.Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu.
Jeho pravé jméno si ho všude našlo , a proto když odjel své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrigue Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch , prodalo se více než 6 milionů nosičů a Enrigue získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě.

Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel , měl všechny stadiony vyprodané.Jeho alba se začala prodávat po milionech,získal mnoho ocenění (Grammy,American Music ,Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos",který natočil pro soundtrack k filmu Willa Smithe "Wild Wild West" , song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Své první anglicky zpívané album "Enrigue"se stalo dvojnásobně platinované v USA a platinové nebo zlaté ve 32 zemích po celém světě.

Enrigue natočil alba ve 4 jazycích španělsky,anglicky ,portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu ,Rusku a Středním východě .Mimo zpívání pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase ,Salmy hayekové a Johnyho Deppa zahrál ve filmu "Once Upon A Time In Mexico".


Tohle miluje:


Ovoce a zelenina...Vitamínky jsou potřeba, proto si Enrique dopřává zeleninový salát a neodolá melounům
Bugs Bunny a Pinocchio...Jeho nejoblíbenější postavičky z kreslených seriálů
Cova-cola... Enrique nepije alkohol , ale nejraději místo toho pije colu
Cool oblečení...Má dobrý vkus a umí oblečení suprově konbinovat. Nejvíc má rád army čepky
Červený porsche...Rád řídí hodně silné káry. Několik sporťáků má zaparkované v garáži
Posilovna... Má dokonalou postavičku a tu potřebuje udržovat. Chodí 3× do posilovny
Sushi a ústřice... Navštěvuje často luxusní restaurace, kde si dává sushi nebo ústřice.
FAst food... Když nestíhá jeho svačinka je v nejoblíbenějším podniku a to je McDonalds. Tam chroupá hranolky a zakusuje hambáč.
Přítelkyně Anna... Je zaláskovaný do slavné tenistky Anny Kurnikovové.Často se rocházejí a scházejí, ale je to pořád láska jako trám!
Pes Speed... Miluje svého pejska. Je to jeho mazlíček, chodí sním po pláži a na procházky. Pořádněho rozmazluje
Film a Johnny Depp... Pronikl i do světa filmů, když si po boku Antonia Banderase, Salmy Heyeka a svého filmového idola Jehnnyho Deppa zahrál ve film Tenkrát v mexiku
Holky... Co na nich má nejraději ?Charakter smysl pro humor, sebevědomí a odvah
Osm sourozenců... V budoucnu by chtěl mít 2 děty ale sám má 8 sourozenců, ten nejmladší se narodil před nedávnem
Hip-hop a rap... Hip-hop a rap ho baví, ale sám se drří popu, kterýmu nejvíc sedne
Kámoši homosexuálové... Má kadeřníka, který je na kluky a vůbec mu to nevadí. ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.