Hilary Duff

23. ledna 2009 v 17:57 | Werunk_A_

ŽIVOTOPIS:

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Hayli Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haelie Duff která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls(Holky v balíku),a ve filmu the Lizzie McGuier

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

Tohle miluje:

KOuřové oči...přes den nocí krémové oční stíny, protože má ráda když její make-up působí rockově a stylově rozmazaně . Večer se jí kouřové oční stíny - černé linky a tmavě hnědé nebo stříbrné stíny. Ráda experimentuje.
Černé řasenky... Miluje černé řasenky, vždycky jen černou barvu.
Oblíbené jídlo...pizza, těstoviny, sladkosti,mexická kuchyně, sushi, naložená zelenina.
Tvrdší muzika...Aerosmith, Good Charlotte, Backstreet Boys, 98 Degrees, Simple plan a spousta dalších. Hilary má ráda většinu hudebních žánrů, ale nesnáší techno.
Vlastní parfém... Bavilo ji vytvářet její parfém With Love. Chtěla vůni, kterou může mít přes den, ale která bude dost exotická na večer.
Překvapení... Miluje překvapení. K 17 narozeninám proni a její 2 kamarády, její sestra uspořádala výlet do Mexika. Hilary byla úplně nadšená.
Večírky... od svých 10 let se učí doma. Spolu se sestrou studují dálkově na Harvardu. Proto si každou chvíli mezi lidmi užívá.
Nejoblíbenější film... Nej film, který natočila jsou pro ni Italské prázdiny.
Srandovní přezdívky... Kámoši ji říkalí Hil, Juicy, pickle nebo Bee. Všechny přezdívky ji baví a ráda vymýšlí i pro ostatní.
Koťata, protože jsou chlupatá... Hil má 2 kočky Gloomy a Mouse a tři psy - Bentley, Jack a Lola
Exotická vůně... Přes den používá lehké parfémy. Večer používá exotické. Jejími nej parfémy sou Opium od Yves Saint Laurent.
Láska z ledu... Chodí s Mike Comriem (27)... Je známý kanadský hokejista. To že Hil miluje se snaží dokázat dárky. Ke 20 narozeninám jí dal nové luxusní Mercedes G-Wa..
Jezdí ...černým mercedesem CLK 320
Oblíbený předmět... matika a dějepis
Oblíbená sladkost ... čokoláda ( dort a koláčky)
Oblíbená Barva ... Modrá , červená , žlutá

Zajímavosti:

Má kolekci brýlí... kolekce obsahuje 9 typů brýlí různých barev a tvarů.
DAbovala animák... Animák se jmenuje Foodfight. Zábavná komedie kde dabuje i její sestra Haylie nebo Eva longoria a další známé hvězdy.
Její nový parfém... Jmenuje se Wrapped With Love a opravdu si ho zamilovala. V čr neni k dostání pouze na internetu. Je složen z čokoládové pěny, fialky a medu.
Mále by byla mrtvá... Po zkušenosti když na ni 18 letý Maxim Miakovský naplánoval atentát, chodí s bodygárdy, kteří ji mají zajistit bezpečí, I potom dostávala výhružné anonymní dopisi...Hrůza!

CO o ní ještě nevíš:

Jako malá byla strašně plachá. Její sestra Haylie byla její mluvčí :)
Máma ji vždycky chválila, že je jedinečná. Má tuhle větu moc ráda.
Miluje oblečení. Moc ráda nakupuje i boty a různé doplňky.
Haylie je její nejlepší sestra - i když má jen jednu. Vycházejí spolu dobře.
Je opravdu ráda, že ji zná celý svět a kupují si její desky. Taky miluje svoje fanoušky.
Je pyšná na svoje zpívání. Byla ráda že její 1 album odstartovalo prodej tak úspěšné. Proní je to jako by se znova narodila.
Moc ráda hraje v romantickejch filmech. nejteší je proni ty lidi rozesmát. je to opravdu moc těžké.

KAm jí můžeš napsat:
c/o Walt Disney Records
350 S. Buena Vista St.
Burbank, CA 91521

Filmografie:
2006 Holky v balíku... TAnzie Marchetta
2005 Nikdy to nevzdávej
2005 12 do tuctu 2
2005 Pan božský... Holly Hamilton
2004 Moderní popelka ... Sam
2004 12 do tuctu
2003 Agent Cody banks
2003 Italské prázdniny... Lizzie Mcguire/Isabella Parichi
2002 Kadet Kelly
2001 Slez ze stromu ... Young Lila Jute
1998 Casper a Wendy... Wendy
1998 Podoby Lásky/srdce ti napoví
1997 Pravé ženy


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.