¤ VtípkY¤

24. února 2009 v 16:18 | Werunk_A_
Pár vtipů na ukázku jinak vtipy najdete na www.smisek.cz

Ve frontě na lístky
Pan Kalianko se vypraví s manželkou do divadla, před nimi si kupují lístky jiní manželé: "Tristan a Izolda. Prosím dva lístky." Za chvilku je u pokladny i pan Kalianko: "Pepa s manželkou. Taky bysme si vzali dva!

Tajemná dáma

Klauzová před hotelovou recepcí, recepční se jí ptá: "A vy jste kdo?" "No dovolte, první dáma!" Ano, takže Eva. A dál?"

O dárkách
Povídají si Američan, Rus a Čech. Američan povídá: "Vidíte to červený Ferrari?" Ostatní: "Hmm, dobrý. " "No, tak takový jsem dostal k narozeninám." Rus povídá: "A vidíte to zelený Porsche?" Ostatní: "Taky dobrý." Rus: "Tak takový jsem dostal já k vánocům." A čech: "Vidíte to Infiniti G35 GTO?" Ostatní: "Nádhera!" "Tak takový barvy jsem dostal manžestráky."

Zajíc a medvěd
Jednou zajíc potká medvěda a uvidí jak sere v lese, přijde k němu a povídá: "Medvěde, ještě jednou tě uvidim a poletíš z lesa!" Druhý den přistihne zajíc medvěda znovu a tak povídá: "Medvěde něco jsem ti přece řekl!" Třetí den opět medvěd dělá velkou potřebu. Uvidí zajíce, vezme exkrement do dlaní a zdrhá. Zajíc jej dohoní a ptá se: "Medvěde, co máš v těch dlaních?" Medvěd odpoví: "Motýlka." Zajíc: "Tak mi ho ukaž." Medvěd otevře dlaň a řekne: "Jé motýlek uletěl, ale stačil se tu vysrat."

Pomoc sestře
"Markétko, proč tvoje mladší sestra brečí?" Ptá se teta neteře. "Protože jsem jí pomáhala." "A jak si jí pomáhala?" "Pomáhala jsem jí sníst její čokoládu."

Rybí řeč
Učitelka se ptá dětí: "Které zvíře mluví?" Přihlásí se Pepíček: "Rybičky!" "Jak jsi na to přišel?" "Doma máme akvárko v ložnici a jednou v noci jsem slyšel: "Jestli mě ještě jednou kousneš do ocasu, tak dostaneš takovou bombu, že proletíš akvárkem."

Jasná bloncka
Blondýnky se baví o ceně psa a ta jedna se ptá druhé:,, Co ten pes stojí?'' druhá odpoví: ,, Já taky nevím proč si nesedne.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.