Srpen 2009

Nikdy to Nevzdávej - Info

31. srpna 2009 v 12:51 | -WeUn-
Plakát:
Originální název: Raise Your Voice
Žánr: Drama, Hudební, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Sean McNamara

Colorka do VGS

31. srpna 2009 v 10:25 | -WeUn- |  Výtvory do Soutěží
Jelikož sem v dalším kole VGS ( nečekala sem to, páč se mi ten avatar moc nepoved =D) Máme za úkol colorku .. Takže sem celej večer trávila a hledala na ostatních blocích návad jak na to. Stáhla sem si Photofiltr ( nebo co to je) A dneska ráno sem se do toho pustila, snad se vám to líbí je to moje první colorka, takže zázrak nečekejte. Jsou tam chybičky, ale to chce cvik. Když to pak budu dělat dlouho, určitě mi to pude. Takže tady je -> a do komentíku napište jak se vám líbí . =)


Holky v Balíku info

30. srpna 2009 v 15:37 | -WeUn-
Holky v Balíku (Material Girls)
Persia (Haylie Duff) a Tanzie (Hilary Duff) Marchattaové mají vše. Zdědili multi-milionovou kosmetickou firmu. Holky si užívají života jako jednu velkou party. Když se objevil skandál okolo jejich firmy, holky jsou náhle bez peněz, domova a zdánlivě bez síly.
Mohli by klidně odejít a pozorovat jak jim konkurence kupuje firmu, ale tím by poškvrnili jméno svého zemřelého otce, proto se rozhodnou zachránit to co jde.
Aby zachránili svůj podnik budou muset dělat to co je nikdy nenapadlo … mít zodpovědnost, prosit o pomoc atd. A aby to dokázali musí v sobě najit vnitřní sílu.

Holky v Balíku Fotky

30. srpna 2009 v 15:36 | -WeUn-

TuŽky

29. srpna 2009 v 15:00 | -WeUn- |  Pi[c]Ty


Animačky s Katy Perry

28. srpna 2009 v 21:29 | -WeUn- |  Katy Perry
Za se sem našla jen pár =( asi moc tuhle holku blogaři nemaj rádi no, ale kdyby někdo znal adressu kdebych sehnala avatary a animačky písněte do komentů budu moc ráda. =)

Rozvrhy s Katy Perry

28. srpna 2009 v 21:23 | -WeUn- |  Katy Perry

Tyhle dělala jedna holči, nejdřív sem je nechtěla skopčovat, ale jiný sem nenašla tak dyžtak zdroj je uvedenej na rozvrhu, myslím, že se jí dost povedli hlavně ten první =) Jestli náký najdu tak sem určitě přidám

Avatary Katy Perry

28. srpna 2009 v 21:06 | -WeUn- |  Katy Perry
--
8-1.png
1-7.png1f.png1j.png1jh.png
8klklk.png1jhh.png8kl.png8klklk.png

8kl.png

avatarkaty_1.jpg picture by hilarioussite
Photobucket.Photobucket Photobucket Photobucket
http://i344.photobucket.com/albums/p325/Alagriel/aviky/Katy-perry4_5.png.http://i37.tinypic.com/28036e8.png Photobucket


.
Photobucket.Photobucket Photobucket Photobucket
http://i344.photobucket.com/albums/p325/Alagriel/aviky/Katy-perry4_5.png.http://i37.tinypic.com/28036e8.png http://i383.photobucket.com/albums/oo277/_bunnie/golden-spirit/avatars/Katy-perry3.pnghttp://i383.photobucket.com/albums/oo277/_bunnie/golden-spirit/avatars/Katy-perry4.png
Photobucket

8-1.png

Fotky Katy Perry

28. srpna 2009 v 21:01 | -WeUn- |  Enrique Iglesias
Katy Perry
Katy Perry
Katy Perry
Katy Perry
Katy Perry
Katy Perry

Katy Perry by katy.perry.
Katy Perry by katy.perry.
Katy Perry by katy.perry.Katy Perry by katy.perry.
Katy Perry by katy.perry.
Katy Perry by katy.perry.
ucp21-003-MF by katy.perry.
ucp21-004-MF by katy.perry.

Katy Perry

Katy PerryKaty PerryŽivotopis Katy Perry

28. srpna 2009 v 20:58 | -WeUn- |  Katy Perry
Katy Perry .... Víc o ní najdeš zde ---> Katy-Perry

POvolání: zpěvačka
věk:24
24
24
datum narození:25.10.1984 (Kalifornie, USA)
25.10.1984 (Kalifornie, USA)
25.10.1984 (Kalifornie, USA)
znamení: štír
štír
štír

Životopis:

Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, se narodila 25. 10. 1984 ve znamení štíra. Je americká zpěvačka, která si sama píše texty. Její hvězda vystoupala k nebi v roce 2008, kdy dobyla žebříčky světových hitparád svým songem I kissed a girl. Katy je známá svým netradičním humorem, osobitým stylem oblékání, které občas připomíná starší desetiletí.

Biografie

Katy se narodila 25. října 1984 v Santa Barbaře v Kalifornii jako prostření dítě dvou pastorů. Vyrůstala na poslechu kostelních písní a zpívání v kostele. Roku 2003 úspěšně dokončila studium na Dos Pueblos High School a hned poté, ve věku 18-ti let, se odstěhovala do Los Angeles. Změnila si příjmení na Perry, protože jméno Katy Hudson se příliš podobalo herečce Kate Hudson. Jméno Perry nosila její matka za svobodna.
Během svého dospívání Katy objevila album skupiny Queen a jak sama řekla, byla to pro ni největší inspirace. Mezi další hudebníky, kteří ji ovlivnili, patří Alanis Morissette, skupina Heart, Johni Mitchell, dále skupina Incubus se svým albem Morning View. Katy Perry nejvíce ovlivnila pop-rocková zpěvačka Cher, Cyndi Lauper, Pat Benatar, Joan Jett a Shirley Manson.
Katy několik let s přestávkami chodila s frontmanem skupiny Gym Class Heroes Travisem McCoyem, s kterým se ale v prosinci 2008 rozešla.

Kariéra

2001 - 2007

Katy vydala své první album Katy Hudson pod hlavičkou labelu Red Hill Records v roce 2001. Toto album však nezapadá do žánru, ve kterém Katy dnes zpívá. Album Katy HudsonPerry pro nahrávací produkci týmu The Matrix. Katy také začala dělat na svém sólovém albu společně s Glenem Ballardem, který pro ni některé texty napsal. Album bylo připraveno k vydání v roce 2005 a některé songy byly zveřejněny také na oficiální stránce MySpace Katy Perry. Její rostoucí kariéru podpořil také článek v časopisu Blender, kde se Katy vyjádřila, že není typická křesťanka a běhěm svého dospívání provedla několik špatných věcí. obsahovalo křesťanské písně. V roce 2004 pracovala
Jedna píseň, kterou Katy nahrála společně s Ballardem, vyšla také na soundtracku k filmu Sesterstvo putovních kalhot v roce 2005. O rok později se Katy objevila na singlu skupiny P.O.D. pod názvem Goodbye for Now. Katy otevřeně hovoří o problémech uvnitř hudebního průmyslu, například o tom, jak byla na začátku své kariéry vyhozena z nahrávacího studia. Její písně zaujaly nahrávací studio Virgin Records v čele s Jasonem Flomem, který byl v čele Capitol Music Group, kde Katy od začátku roku 2007 také začala nahrávat.

2008 do současnosti

Od té doby, co Katy nahrávala u Capitol Music, začala pracoval na své sólo desce s Cathy Dennisem, Gregem Wellsem, Dr. Lukem, Butchem Walkerem, Maxem Martinem, Davem Stewartem a Tedem Brunerem.

Katy Perry

EP bylo hotovo na konci roku 2007 a vyšlo v produkci Grega Wellse pod názvem "Ur so Gay". Videoklip k písni Ur so Gay byl zveřejněn začátkem roku 2008 na internetu. Tento klip PerryMadonně, která se o ní zmínila v rozhovoru na rádiu KISS FM s tím, že to je právě její nejoblíbenější písnička. Song Ur so Gay byl však i kritizován pro údajnou homofobii.
přinesl velký úspěch a dostala se tam do podvědomí dokonce i
10. března 2008 se Katy objevila na americké televizní stanici ABC Family v seriálu Wildfire, kde si zahrála sama sebe v epizodě "Život je tak krátký". Katy Perry se také objevila v tisku, když se stala tváří reklamy Too Faced Cosmetics' Spring 2007. 12. června 2008 si Katy zahrála v seriálu Mladí a neklidní na obálce fiktivního časopisu Restless Style.
17. června 2008 vydává Katy Perry svoje první plnohodnotné album s názvem One of the Boys. Katy se tentýž rok účastnila Vans Warped Tour, kde propagovala svoje nové CD. Její první oficiální singl z nového alba One of the Boys I kissed a Girl byl oficiálně vydán 6. května 2008. Píseň měla velkou komerční úspěšnost. Debutoval v žebříčku Billboard Hot 100 na 76. místě a dosáhl 1. pozice 5. července 2008. I kissed a Girl se stal v USA okamžitě hitem a bodoval také v rádiích. Mimo Ameriky se Katy probojovala na první příčky žebříčků ve více než 30 státech jako je například Austrálie, Kanada a Velká Británie. Videoklip k písni I kissed a Girl byl zveřejněn 21. května 2008 na MySpace.
Katy vydává svůj druhý singl dne 9. září 2008 pod názvem Hot 'n' Cold. Tento singl se stal také velmi oblíbený a v žebříčku Billboard Hot 100 se dostal mezi prvních 5 nejlepších. Tohoto úspěchu také dosáhl v jiných zemích v Evropě a po celém světě.
Album One of the Boys získalo 22. září 2008 v USA zlatou desku a píseň I kissed a Girl je nominována na cenu Grammy 2009 za nejlepší ženskou pop zpěvačku. Nechme se překvapit, jak si Katy Perry povede.Tohle Miluje:

Vánoce...Sejdou se s celou rodinou má ráda, když jim může dát dárek, ale nejradši je dostává
Kalifornie,USA... NArodila se v Kalifornii a tohle místo ji přirostlo k srdci a ráda se tam vrací
Kopretiny... Zbožňuje květiny. Největší radost ji udělají kopretiny z louky
Návrhářství... Rozhodla zabodovat i u návrhářství. Spojila se s módním návrhářem Jasonem Wuem a vytvořili 30cm panenku Kety Perry
Hudba... Katy miluje muziku nejradši poslouchá Queen, Beach Boys a Gwen Stefani!
Cool hadříky... Vždycky má na sobě něco úžasného.Ulítáva na módních kouscích. Její nej barvou je růžová!
Kostel...Jako věřící vyrůstala na chrámové hudbě a pravidelně chodila do kostela, kde zpívala se sborem
Jako věřící vyrůstala na chrámové hudbě a pravidelně chodila do kostela, kde zpívala se sborem
Jako věřící vyrůstala na chrámové hudbě a pravidelně chodila do kostela, kde zpívala se sborem
Alanis Morissette... Její největší hudevní vzor byla vždy zpěvačka Alanis. TA odstartovala celou její kariéru, od ní čerpala inspiraci a odvahu zpívat =).
Její největší hudevní vzor byla vždy zpěvačka Alanis. TA odstartovala celou její kariéru, od ní čerpala inspiraci a odvahu zpívat =).
Její největší hudevní vzor byla vždy zpěvačka Alanis. TA odstartovala celou její kariéru, od ní čerpala inspiraci a odvahu zpívat =).
Kytara... Od dětství brnká na kytaru.. Je ráda, když může na koncertě hrát a lidi ji tleskají do rytmu
Od dětství brnká na kytaru.. Je ráda, když může na koncertě hrát a lidi ji tleskají do rytmu
Od dětství brnká na kytaru.. Je ráda, když může na koncertě hrát a lidi ji tleskají do rytmu
Podpatky... Nejvíc sexi si připadá v krásných barevných botičkách na vysokém podpatku
Nejvíc sexi si připadá v krásných barevných botičkách na vysokém podpatku
Nejvíc sexi si připadá v krásných barevných botičkách na vysokém podpatku
Čaj... Když je nervózní dělá si bylinkový čaj. Pomáhá jí se uklidnit
Když je nervózní dělá si bylinkový čaj. Pomáhá jí se uklidnit
Když je nervózní dělá si bylinkový čaj. Pomáhá jí se uklidnit
Bible... Vyrůstala ve věřící rodině, takže zná bybli skoro na zpaměť. Vrací se k ní, když si neví rady,
Madonna... Jejím největším snem je sejít se s MAdonnou. Chtěla by sní posnídat a jen tak si popovídat.
Jejím největším snem je sejít se s MAdonnou. Chtěla by sní posnídat a jen tak si popovídat.
Jejím největším snem je sejít se s MAdonnou. Chtěla by sní posnídat a jen tak si popovídat.


Něco co si oní nevěděla =):

* Její pravé jméno je Katheryn Hudson
* Jméno si změnila, protože to původní bylo hodně podobné zpěvačce Kate Hudson
*První CD Christian Gospel vydala v roce 2001, pod svím pravímjménem Katy Hudson, a bohužel nemělo moc velký úspěch!
*Je obrovskou fanynkou slavného homosexuála Fredieho Mercuryho a desky Queenů zbožňuje už od puberty
*Prý byla vždycky šílená rebelka a nechovala se jako typická křesťanka.
Prý byla vždycky šílená rebelka a nechovala se jako typická křesťanka.
Prý byla vždycky šílená rebelka a nechovala se jako typická křesťanka.
*V 17 letech se odstěhovala sama do Los Angeles.
V 17 letech se odstěhovala sama do Los Angeles.
V 17 letech se odstěhovala sama do Los Angeles.

Sobotka

28. srpna 2009 v 19:30 | -WeUn- |  Kecy
Ouu takže zítra tu nejsem jedu k Báby.. Do Podbořan.!1237! Jinak newim jestli tam budu i přes neděli, ale nastavila sem jeden článek na zítra tak ho pak okomentujte. Jen pro SB ještě->> Zítra to asi nestihnu vás oběhnout tak se nezlopte a nemažte!1295! si mě děkuju ... Jo, až začne škola tak každou sobotu budu dělat články a přednastavím je do tejdne, páč to asi nebudu stíhát!1295!. Du do 8.A Takže to je pro mě důležitej ročník, mno takže ani nevím jestli budu stíhat sb a odepisovat na komentíky, ale to až začne škola, dám vám informace . Chtěla sem teda upozornit na zítřek =)


Texty k Písničkám

28. srpna 2009 v 17:44 | -WeUn-
Našla sme na jednom blogu texty písní k filmu tady sou -> jo atady je ZdrojíQ ->CLICKHERE I AM

28. srpna 2009 v 17:40 | -WeUn-
HERE I AM

They tell you a good girl is quiet
That you should never ask why
Cause it only makes it harder to fit in
You should be happy, excited
Even if you're just invited
Cause the winners need someone to clap for them

It's so hard just waiting
In a line that never moves
It's time you started making
Your own rules

You gotta scream until there's nothing left
With your last breath
So here I am
Here I am
Make em listen
Cause there is no way you'll be ignored
Not anymore
So here I am
Here I am
Here I am
Here I am

You only get one life to work it
So who cares if it's not perfect
I say it's close enough to perfect for me
Why should you hide from the thunder
And the lightening that your under
Cause there ain't nobody else you want to be

If how your living isn't working
There's one thing that will help
You gotta finally just stop searching
To find yourself

You gotta scream until there's nothing left
With your last breath
So here I am
Here I am
Make em listen
Cause there is no way you'll be ignored
Not anymore
So here I am
Here I am
Here I am

The world better make some room
Yea move over, over
Cause your coming through
Cause your coming through

TWO STARS

28. srpna 2009 v 17:39 | -WeUn-
TWO STARS

Wake up
When will things be good enough for you
To see all that we can be
I'm sick of playing games
And acting like we never care
Like we're never there

We pay attention for only seconds

Look at you
Look at me
There's never any us
Can't you see all we can become
We can shine like the sun
If we believe it
Two stars are brighter than one
come on
Come on
Come on
Look at you
Come on
Come on
Come on
Look at me

Listen the way we feel is not just about you and me
It's a harmony
Just give in
Cause together we'll be brighter than just any star
A work of art

HASTA LA VISTA

28. srpna 2009 v 17:38 | -WeUn-
HASTA LA VISTA

Yeah
It's Your boy Barron
Yo
And the place to be
It's crazy
Come rock with me!

Couldn't wait to leave,
But now I hate to go
Last day of camp,
Packing my bags slow

Made so many friends,
Why does it have to end
In the end its a win,
Because we grown so close together

Remember when we first met,
First day
Figured this would be no fun,
No way
And now its time to leave, (leave)
But now we wanna stay, (stay, stay, stay, stay)
Oh!

PLAY MY MUSIC

28. srpna 2009 v 17:37 | -WeUn-
PLAY MY MUSIC

Music
It's been on that radio
As loud as it can go
Wanna dance until my feet can't feel the ground (feel the ground)
Say goodbye to all my fears
One good song may disapear
And nothing in the world can bring me down (bring me down)

Hand clapping
Hip shaking
Heartbreaking
There's no faking
What you feel when your riding home
Yeah, yeah

Music's in my soul
I can hear it everyday, everynight
It's the one thing on my mind
Music's got control
And I'm never letting go, no no
I just want to play my music
Whoo (music)

Got my six string on my back
Don't need anything but that
Everything I want is here with me (here with me)
So forget that fancy car
I don't need to go that far
What's driving me is following my dreams, yeah

GOTTA FIND YOU

28. srpna 2009 v 17:36 | -WeUn-
GOTTA FIND YOU

Everytime I think I'm closer to the heart
Of what it means to know just who I am
I think I've finally found a better place to start
But no one ever seems to understand

I need to try to get to where you are
Could it be, your not that far

You're the voice I hear inside my head, the reason that I'm singing
I need to find you
I gotta find you
You're the missing piece I need, the song inside of me
I need to find you
I gotta find you

Oh yeah
Yeah yeah

You're the remedy I'm searching hard to find
To fix the puzzle that I see inside
Painting all my dreams the color of your smile
When I find you It'll be alright
I need to try to get to where you are
Could it be, your not that far

TOO COOL

28. srpna 2009 v 17:35 | -WeUn-
TOO COOL

I'm too cool for my dress
These shades don't leave my head
Everything you say is so irrelevant
You follow and I lead
You want to be like me
But your just a wannabe
love it or hate it

I can't help the way I am
Hope you don't misunderstand

Cause I'm too cool
Yeah I'm too cool
To know you
Don't take it personal
Don't get emotional
You know it's the truth
I'm too cool for you
You think your hot but I'm sorry, you're not
Exactly who you think you are
Can't tell you what you haven't got
When we walk into the room
I'm too cool for you

START THE PARTY

28. srpna 2009 v 17:34 | -WeUn-
START THE PARTY

Yeah
First off hit the groove, let the music play
Next stop everybody, its time to celebrate
Bady go so lets go show, make the genes you got become real
Let's do this, let me hear you, now show me how you feel

Start, start, start the party
Come on, come on everyone
Let's start, start, start the party
What you waiting for now?
Start, start, start the party
Come on, come on, live it up
Let's start, start, start the party
I know you never gonna wanna stop

Stand up and do the dance, the way you do
I-I- can see all the crowd on the dance floor when its through
Baby go so lets go show, like you never ever did before
Let's do this, let me hear you say more, more, more

Start, start, start the party
Come on, come on everyone
Let's start, start, start the party
What you waiting for now?
Start, start, start the party
Come on, come on, live it up
Let's start, start, start the party
I know you never gonna wanna stop

Let the music take us
Everytime, just close our eyes
Feel the grove, wanna shake us
Everywhere, and everybody, turn it up and start the party

WHAT IT TAKES

28. srpna 2009 v 17:33 | -WeUn-
WHAT IT TAKES

Who's got
What it takes to be
My guy
What it takes to make
Me shine
What it takes to get
Me fired up

Who's got
What it takes to be
My beau
What it takes to make
Me glow
What it takes to make
This beat flow

Talk can be so cheap
So I just look for your actions
Be good to me
If you want my attraction
Maybe I just want too much
But I don't really care
I know I'm worth it
And I know he's out there

Wait, wait
You might be a contenda
Hey, hey,
Can I borrow your sweatshirt

Normally I'm not the one
To say hello first
But if I didn't I might miss out
And that might hurt

Who's got
What it takes to be
My guy
What it takes to make
Me shine
What it takes to get
Me fired up

Who's got
What it takes to be
My beau
What it takes to make
Me glow
What it takes to make
This beat flow

I've been contemplating
What it takes
To make me give my heart
Could you be the one, standing
In the crowd
I'm waiting to find out
I'm waiting, waiting, waiting, oh

Who's got
What it takes to be
My guy
What it takes to make
Me shine
What it takes to get
Me fired up

Who's got
What it takes to be
My beau
What it takes to make
Me glow
What it takes to make
This beat flow

Who's got
What it takes to be
My guy
What it takes to make
Me shine
What it takes to get
Me fired up

Who's got
What it takes to be
My beau
What it takes to make
Me glow
What it takes to make
This beat flow