Říjen 2009

Bloček se STĚHUJE !!! =P

20. října 2009 v 14:14 | -WeUn-
Nechce se mi tenhle bloček opouštět =(, Ale nevyznám se ve svých článcích, proto svůj blog stěhuji sem ->CLICK
Připravuji menu a najde te tam GALERKU: ◘ Avatary, ◘ Pixelky◘ Picty◘ ◘Vectorky◘ Butony◘ ... For Girl Módu, ůčesy, Stylly, rady a tipy pro krásu. Nákě věci pro kluky určo ;) A mnoho dalšího.. Celebrity taky nebudou chybět.. Mám hodně nápadů, ale vše postupně. těším se až budou Vánoční prázdniny snad budu mít konečně pokoj od školy a čas na svůj bloček. Chtěla sem na tomhle blogu ještě párty Vánoční na jeho narozky 1rok. Newím jak budete chtít mohlo by se to spojit s rozlučkou. =) Asi se vám to zdá dětinský,ale pro mě je těžké rozloučit se s něčím takovým =DD. Jako překvapení mám pro vás další blog ten je víc osobnější ;) Najdete tam videa, diary, klipy písniček, songy, kusowky a fotky semnou, výtvory jak grafické tak i focené. Najdete tam i Crazy room, tam budou takový anketky ( momentálně je online anketa → Hlasuj pro miláčka aneb pixelku blogu =) ) věci co se mi hóóódně líbí. Dyžtak zhodnoťtě
TU ← A důležitá věc k tomuto blogu ← Najdte tam Moje Sbnka.. A byla bych ráda, kdybyste psali komentáře i krdruhému blogu ( viz. první věty v tomto článku).

3 kolo SONZ

9. října 2009 v 15:46 | -WeUn- |  [Súťaže]
TAkže je tu 3 kolo, blíží me se do finále. Až SONZ zkončí rušim blog a hodim sem adresku novýho. =) Promiňte, že tu nechodím a neobíhám, ale nemám čas =( . Najdu si ho určo a pak oběhnu tak si mě prosím nemažte Sbnka =) Ukončení tohoto kola bude asi 30.10 =) Možná dřív. Diplomek pro Monishku ♥ za účast:

Vím, že je takový jednoduchý a né moc hezký.
Doufám, že ti nevadí, že je s křečky =).
Snažila sem se najít náký pěkný obrázek s nima.
Nemám náký extra grafický program, ale dala sem si na tom záležet,
tak aspoň něco z toho diplomku se ti bude líbit =)


POSTUPUJÍ:

1♥
Dianusqa
www.somarinkyy.blog.cz
Pes-zlatý retriever!:D2♥
velbloud xDDD3♥
Radeček a Mareček - Papoušek vlnkovaný